BANDERA C.V. WEB III CROSS CIUTAT DE LA VALL D’UIXÓ (16-12-2018)

Aquest diumenge es va disputar, l’III Cross Ciutat de la Vall D’uixó en la localitat castellonenca de la Plana Baixa que dóna nom a la competició. L’Escola del Club d’Atletisme del València Esports va estar representada per 11 de nuestr@s fondistes capitanejats per Marta Quintanar en les categories Sub16, Femení i Masculí; Sub18, Femení i Masculí i Sub23 Femení, obtenint en línies generals uns meritoris resultats.

RESULTATS ATLETES C.A. VALÈNCIA ESPORTS

SUB16 FEMENÍ (2.650 metres)
Sonia Palomera Ibáñez, 10a amb 10.42
Elisabeth Mera Costa, 26a amb 12.14

SUB16 MASCULÍ  (4.000 metres)
Adrián Moratalla Alonso, 10° amb 14.08
Adrián Olea Leo, 11° amb 14.16

SUB18 FEMENÍ (4.000 metres)
Lluïa Cadires González, 5a amb 15.43
Elsa Naya Burgos, 13a amb 18.21

SUB18 MASCULÍ (6.000 metres)
Mario Paz Górriz, 9° amb 20.21
Adrián Pérez Rodríguez, 10° amb 20.22
Jorge Medina Almenar, 13° amb 20.43
David Chilet García, 20° amb 21.13

SUB23 FEMENÍ (6.000 metres)
Alba Juan San Roque, 6a amb 25:42

 

BANDERA ESPAÑA.WEB III CROSS CIUTAT DE LA VALL D’UIXÓ (16-12-2018)

Meritoria Actuación de Nuestros Fondistas

Este domingo se disputó, el III Cross Ciutat de la Vall D’uixó en la pista de atletismo, Vicente Arzo ubicada en la localidad castellonense de la Plana Baja que da nombre a la competición. La Escuela del Club de Atletismo del València Esports estuvo representada por 11 de nuestr@s fondistas capitaneados por Marta Quintanar en las categorías Sub16, Femenino y Masculino; Sub18, Femenino y Masculino y Sub23 Femenino, obteniendo en líneas generales unos meritorios resultados.

RESULTADOS ATLETAS C.A. VALÈNCIA ESPORTS

SUB16 FEMENINO (2.650 metros)

Sonia Palomera Ibáñez, 10ª con 10:42

Elisabeth Mera Costa, 26ª con 12:14

SUB16 MASCULINO  (4.000 metros)

Adrián Moratalla Alonso, 10° con 14:08

Adrián Olea Leo, 11° con 14:16

SUB18 FEMENINO (4.000 metros)

Lucía Sillas González, 5ª con 15:43

Elsa Naya Burgos, 13ª con 18:21

SUB18 MASCULINO  (6.000 metros)

Mario Paz Górriz, 9° con 20:21

Adrián Pérez Rodríguez, 10° con 20:22

Jorge Medina Almenar, 13° con 20:43

David Chilet García, 20° con 21:13

SUB23 FEMENINO (6.000 metros)

Alba Juan San Roque, 6ª con 25:42

Hacer Comentario

Su dirección de correo electrónico no será publicada.