XV CAMPEONATO DE ESPAÑA DE CLUBES SUB16 MASCULINO (Madrid, 7-11-2020) Y FEMENINO (Castellón, 7-11-2020)

BANDERA C.V. WEB  Aquest dissabte se celebra el XV Campionat d’Espanya de Clubs Sub16 en doble seu. Els integrants de l’equip masculí del València Club Atletisme competiran en l’Estadi Vallehermoso de Madrid (De 13:45h. a 16:40h.) i estaran capitanejats pel director de l’Escola, Manuel Arnás Serrano i per l’entrenador, José Manuel Ramo Giménez, mentre que el nostre equip femení el farà en l’Estadi Gaèta Huguet de Castelló (De 13:30h. a 16:45h.) sota la supervisió de les entrenadores, Niurka Montalvo Amaro i Tacko Diouf.

 

EQUIPS PARTICIPANTS

EQUIPS PARTICIPANTS

ATLETES PARTICIPANTS VALÈNCIA C.A.

- 100m.l.: Marcus Mensah / Alba González

- 300m.l.: Jordi López / Camilla Pagani

- 600m.l.: Alberto López / Sonia Charco

- 1000m.l.: Pedro de Loño / Sonia Palomera

- 3000m.l.: Mark Aboua / Raquel Ábalos

- 100m.v.: Jose Luis Gil / Violeta Sanmarino

300m.v.: Marc Tivey / Sorina Ion

- Obstáculos: Adrián Olea / Daniela Baldrich

- Marcha: Teo Pérez / Laura Ríos

- Altura: Miguel Fonseca / Aitana Ortiz

- Pértiga: Adrián Medina / Marcela Díaz

- Longitud: Israel Pérez / Jennifer Yankey

- Triple: Diego J. Honrubia / Lucía Iranzo

- Peso: Sergio Pérez / Bárbara Miyares

- Disco: Juan Cloquell / Adanna Chukwezi

- Jabalina: Víctor Sáez / Belén Moratalla

- Martillo: Andreu Obón / Candela García

- 4×100: Relevo masculino: Diego H – Carles González – Marc Tivey – Marcus Mensah

Relevo femenino: Alba González – Jennifer Yankey – Sorina Ion - Candela García

- 4×300: Relevo masculino: Jordi López – Alberto López – Israel Pérez – Eneko Cernuda.

Relevo femenino: Camilla Pagani – Lucía Iranzo – Sonia Charco – Sonia Palomera

 

HORARI DE PROVES

 

BANDERA ESPAÑA.WEB  Nuestros Cadetes disputan el Nacional Sub 16 por Equipos

Este sábado se celebra el XV Campeonato de España de Clubes Sub16 en doble sede. Los integrantes del equipo masculino del Valencia Club Atletismo competirán en el Estadio Vallehermoso de Madrid (De 13:45h. a 16:40h.) y estarán capitaneados por el director de la Escuela, Manuel Arnás Serrano y por el entrenador, José Manuel Ramo Giménez, mientras que nuestro equipo femenino lo hará en el Estadio Gaèta Huguet de Castellón (De 13:30h. a 16:45h.) bajo la supervisión de las entrenadoras, Niurka Montalvo Amaro y Tacko Diouf.

Hacer Comentario

Su dirección de correo electrónico no será publicada.